Zahora "poludio" u Sloveniji

Zoran Zdelar • srijeda, 22.10.2008.

Hrvatski napadač Dario Zahora s tri pogotka donio je Interblocku mjesto u polufinalu Slovenskog Kupa...

Dinamov napadač Dario Zahora na već sad dugotrajnoj posudbi u Sloveniji već je u više navrata pokazao da mu igranje u Sloveniji iznimno odgovara, no u proteklo vrijeme je u posebno dobroj formi.

U protekla je dva kola praktički sam donio Interblocku pobjede, odnosno ukupno šest bodova, zahvaljujući dva gola u pobjedi od 2:1 nad Rudarom te s dva gola u pobjedi od 4:1 nad Koperom.

"Ludi" pohod Zahore nastavio se danas i u četvrtfinalu Kupa Slovenije u kojem je Interblock gostovao kod Ajdovščine. Domaćini su poveli nakon samo dvije minute igre zahvaljujući Šaranovićevoj preciznoj realizaciji jedanaesterca, no na žalost navijača Ajdovščine Zahora je bio predobro raspoložen.

Zahora je izjednačio već u 11. minuti, no 20 minuta kasnije domaćini ponovno stižu do vodstva. Bivši mladi hrvatski reprezentativac sa svojim drugim pogotkom u 68. minuti, a zatim i trećim u 84. ipak donosi Interblocku mjesto u polufinalu Kupa.