Ostali sportovi

Sisak nadomak Final Foura

Branimir Korać • četvrtak, 20.11.2008.

Odbojkaši Siska u prvom susretu četvrtfinala Kupa odbojkaša ubilježili su vrlo uvjerljivu pobjedu protiv Varaždina i tako došli nadomak plasmana na završni turnir Kupa...

Puno lakše od očekivanja, za manje od 60 minuta, Sisak je svladao odbojkaše Varaždina s uvjerljivih 3:0. Varaždinci niti u jednom trenutku nisu bili ravnopravan protivnik što pokazuju i rezultati po setovima. Prvi set otišao je na stranu Sisak s 25:15, u drugom setu Sisak je slavio 25:12 da bi u trećem posve deklasirali Varaždince s 25:7.

Uzvratni dvoboj trebao bi donijeti pravo čudo da Varaždin uspije na isti način uzvratiti objektivno jačim Siščanima. Dvoboj u Varaždinu 26. studenog dat će i definitivan odgovor o putniku na Final Four za koji će OK Siska istaknuti kandidaturu za organizaciju.