Sportnet.hr zaustavljen na Kutiji

Branimir Korać • nedjelja, 07.12.2008.

Malonogometaši Sportneta nisu uspjeli iznenaditi vrlo dobru momčad Trogira i u drugom kolu oprostili su se od ovogodišnjeg izdanja Kutije šibica. Trogirani su slavili 5:1...

Niz nesretnih okolnosti i vrlo kvalitetan protivnik razlog su Sportnetovog ranog oproštaja s Kutijom šibica. Ždrijeb im je u drugom kolu donio trećeplasiranu momčad Druge HMNL, momčad Trogira, koja se pokazala uigranijom i boljom te je na kraju zasluženo slavila 5:1.

U utakmicu su Sportnetovci ušli značajno oslabljeni neigranjem Zagrebaša Abdurahimija i Sesara koji su istovremeno bili u Maksimiru gdje je Zagreb igrao protiv Dinama, a nekompletnosti je pomogla i ozljeda još jednog standardnog igrača te neigranje prvog vratara. Bili su sve to preveliki hendikepi da bi se Trogirane moglo iznenaditi.

Unatoč tome Sportnetovci su se odlično borili i tek u drugom dijelu drugog poluvremena pali što su Trogirani iskoristili i visoko ih porazili.

Sredinom prvog poluvremena Trogir je stigao do visokih 2:0. "Krivac" za to bio je Mateo Delić koji je postigao oba pogotka, a za zanimljivo drugo poluvrijeme pobrinuo se Slavko Tica koji u pretposljednjoj minuti prvog poluvremena smanjuje na 2:1.

Ravnopravno se igralo sve do deset minuta prije kraja susreta. Tada Delić još jednom pogađa mrežu, Sportnet se otvara kako bi pokušao doći do smanjenja rezultata, međutim Trogir to koristi i postiže još dva pogotka za konačnih 5:1. Strijelci su bili Ivan Barišić i Anđelko Juranović.

U sljedećem kolu Trogir će igrati protiv dobre momčadi CB Broklyn koja je sa 6:1 nadigrala Ožujsko.