Rukavina ponovno zabio

Zoran Zdelar • nedjelja, 14.12.2008.

Ante Rukavina pogotkom za 3:0 potvrdio je pobjedu svog Panathinaikosa u dvoboju s Panserraikosom...

Bivši napadač Šibenika i Hajduka, Ante Rukavina, u posljednje vrijeme igra prilično dobro u grčkom Panathinaikosu, pa se danas tako ponovno upisao u listu strijelaca nakon što je jednim pogotkom potvrdio pobjedu svoje momčadi.

Panathinaikos je uspio pred svojom publikom bez problema svladati Panserraikos, no u vodstvo su stigli tek u 45. minuti zahvaljujući Salpingidisu koji je bio precizan realizator jedanaesterca. U 53. minuti na 2:0 je povisio Cleyton, dok je naš Rukavina postavio konačnih 3:0 u 84. minuti udarcem s nekih 10-11 metara. Ante je u igru ušao samo desetak minuta ranije umjesto Karagounisa.

Cijelu utakmicu i ovog je puta odigrao vratar Mario Galinović, no on je ovog puta bio među besposlenijim ljudima na terenu s obzirom da su tek u rijetkim navratima protivnici prijetili njegovoj mreži.

Panathinaikosa nakon 14. kola ima ukupno 26 bodova na svom kontu što im je dovoljno za treću poziciju. Vodeći Olympiakos bježi sedam bodova.