Pobjeda na oproštaju

Mihaela Bradovski • četvrtak, 08.01.2009.

Pretposljednji susret dana bio je onaj između dvije momčadi koje nisu uspijele izboriti prolaz u drugi krug, momčadi Slaven Belupa i Cibalije. Nogometaši iz Vinkovaca potpuno su zasluženo došli do pobjede, a istaknuo se trostruki strijelac Kujundžija...

Na samom početku susreta promjena rezultata. Slaven Belupo je poveo pogotkom Rogulja u prvoj minuti. Sastav iz Koprivnice bolje je startao u susret što se na rezultato odrazilo i u šestoj minuti kada je na 2:0 povisio Čaval.

Današnji je dan ponudio mnoštvo uzbuđenja, preokreta, ali niti jednu uvjerljivu pobjedu koja se mogla nagovijestiti od samoga početka. Tako je i na ovom susretu brzinski došlo do poravnanja. U devetoj je minuti Kujundžija pogodio s ruba deveterca, a već je u idućoj minuti glavom precizan Matić. U posljednjoj minuti prvoga poluvremena potpuni preokret u korist Vinkovičana donio je Milardović.

Nova je lopta u mreži slavena odsjela u 16. minuti, drugi je pogodak postigao Kujundžija. Samo pet minuta kasnije nogometaš Cibalije postigao je i hat-trick, drugi današnjeg dana. Taj je pogodak ujedno bio i posljdnji u ovome dvoboju

Dvoransko prvenstvo 1. HNL, 5. kolo: Slaven Belupo - Cibalia 2:5