Rukavina ponovno strijelac

Luka Margan • četvrtak, 15.01.2009.

Iako se činilo da su hrvatski nogometaši u stadiju golgeterskog mirovanja, mladi šibenski dragulj opovrgnuo je tu tezu. U osmini finala grčkog nacionalnog kupa Rukavina je prvi načeo mrežu domaćina....

Ante Rukavina ponovno para mreže suparnika. Ovaj put stradao je vratar Panthrakikosa, momčadi koja drži sredinu prvenstvene ljestvice. Popularno zvani Ruki pogodio je u 18. minuti za 0:1 te tako širom otvorio vrata četvrtine finala. Utakmica je završila pobjedom Panathinaikosa 0:4, a među strijelce su se upisali i Gabriel, Cleyton te Christodoulopoulos.

Danas bi na teren trebao izaći i Mario Budimir, čiji Ergotelis dočekuje momčad Xanthija.