Slaven Belupo niže pobjede

Tomislav Globan • petak, 23.01.2009.

Nogometaši Slavena Belupa na pripremama u Medulinu nižu pobjedu za pobjedom. Jučer su u prijateljskom susretu svladali slovensko Primorje rezultatom 2:0...

Koprivničani su ravnomjerno rasporedili po jedan pogodak u svakom poluvremenu te dobrom predstavom porazili Primorje, klub sa začelja slovenske prve lige. Pogotke su postigli Mario Bilen u sedmoj te Vedran Purić u 54. minuti utakmice.

Farmaceuti su ranije ovog tjedna uvjerljivo s 3:0 svladali zagrebačku Lokomotivu protiv koje je na ovim pripremama vrlo raspoloženi Bilen postigao dva pogotka, a Delić pridodao treći.

U subotu će Slaven odmjeriti snage s drugoligašem Istrom 1961. koju vodi njihov bivši trener Elvis Scoria, a potom se vraćaju u Koprivnicu gdje će odigrati prijateljski meč s mađarskim Fehervarom.

Završni dio priprema Koprivničani će odraditi u turskoj Antalyji gdje će odigrati šest prijateljskih utakmica protiv vrlo jakih protivnika. S druge strane stajat će im CFR Cluj (prvak Rumunjske), Slovan Bratislava, kineski Shanghai, japanska Hiroshima, poljske Gliwice te austrijski Mattersburg.