Prva pobjeda u Istri

Ante Jukić • ponedjeljak, 26.01.2009.

Nakon što su dan ranije uspjeli odigrati tek 3:3 s Jadranom iz Poreča, nogometaši Cibalije u nedjelju su upisali svoju prvu pobjedu na istarskoj turneji...

Igrači Stanka Mršića rezultatom 2:0 slavili su protiv Hrvatskog Dragovoljca, u utakmici odigranoj po modificiranim pravilima. Igralo se, naime, dvaput po 60 minuta, kako bi treneri obaju momčadi mogli dati priliku svim igračima koje imaju u kadru.

Nebesko-plave iz Vinkovaca u vodstvo je u 16. minuti doveo Željko Malčić, dok je konačnih 2:0 postavio Luka Kujundžija, pretvorivši u pogodak kazneni udarac dosuđen u 95. minuti. Još jedna specifičnost ove "prijateljske" utakmice su i dva crvena Kartona. Igru su prije posljednjeg sučevog zvižduka morali napustiti Mazalović (Cibalia) i Tokić (HD), a čovjek se zapita što to igrač mora napraviti da zaradi isključenje u ovakvoj utakmici...

Prijateljska utakmica: Cibalia - Hrvatski Dragovoljac 2:0