Kadeti izgubili od Slovenije

Sportnet • srijeda, 25.02.2009.

Hrvatska mlada U-17 reprezentacija izgubila je prijateljski susret u Novalji protiv vršnjaka iz Slovenije s minimalnih 0-1, a pobjednički gol za goste postigao je Emir Ljubljankić u 30. minuti susreta..

Hrvatska mlada reprezentacija do 17 godina nije uspjela u Novalji savladati odgovarajuću selekciju Slovenije. Izabranici Ivana Gudelja nisu uspjeli iskoristiti prednost domaćeg terena te su golom Emira Ljubljankića u 30. minuti utakmice pretrpili prvi ovogidišnji poraz.

Hrvatska U-17 (1992) - Slovenija U-17 (1992) 0-1 (0-1)

Strijelac: Emir Ljubljankić 30'
Žuti kartoni: Vrsaljko, Mišić; Medved, Vučkić

Glavni sudac: Sobol Bojan- Rijeka
Pomoćnici: Pavlešić Željko- Rijeka, Orišković Josip- Opatija
Četvrti Sudac: Čulina Zvonimir- Rijeka
Delegat: Nakić Zlatko-Šibenik

HRVATSKA - Picak Dominik, Župan Antonio (od 41' Gorupec Toni), Bručić Karlo, Vrsaljko Šime, Brlečić Tomislav, Komorski Mislav, Jakoliš Antonio, Mišić Matija, Livaja Marko (od 41' Jankulica Matija), Šitum Mario (od 41' Bičanić Ivan), Plum Ivan (od 67' Ljubešić Stefano) / nisu nastupili: Zelenika Oliver, Muženjak Luka, Pešić Ivan, Jurijević Vedran, Tanković Doni
Izbornik: Ivan Gudelj

SLOVENIJA - Jug Ažbe, Kous Žiga (od 66' Pečovnik Nejc), Petek Timotej, Kern Tim, Lonzarič David, Medved Rok (od 80' Gaber Tadej), Črnic Matic (od 41' Valenčič Filip), Žibert Urban (od 61' Koder Mitja), Bratanovič Elvis (od 45' Ploj Alen), Vučkič Haris, Ljubljankič Emir (od 65' Gruškovnjak Rok) / nisu nastupili: Crnjac Tomaž, Kavčič Alen, Rogač Matej, Popovič Aleksandar