Zimski sportovi

Finale u Domu Sportova

Sportnet • ponedjeljak, 16.03.2009.

Nakon osvojenog trećeg mjesta u slovenskom Play Off-u, zagrebački su Medvjedi odličnom igrom stigli do finala hrvatskog Play Off-a, te od ponedjeljka kreću u borbu za naslov prvaka Hrvatske dok je ju nedjelju završio Memorijalni turnir Braće Keller...

U ponedjeljak od 19,00 sati u Domu sportova počinje prva utakmica finala Play Off-a Hrvatske između dva zagrebačka kluba Medveščaka i Mladosti. Pobjednik Play Off-a bit će klub koji pobijedi u dvije utakmice. Ulaz u ledenu dvoranu Doma sportova i ovog je puta besplatan, pa Medvjedi pozivaju sve ljubitelje hokeja da večeras budu uz njih.

Memorijalni turnir braće Keller, za uzrast dječaka do 14 godina, završio je u nedjelju na Klizalištu Velesajam. Pobjednik ovogodišnjeg izdanja memorijalnog turnira je češki hokej klub Ocelari 13. Turnir se održavao u organizaciji Medveščaka i zagrebačkog Saveza hokeja na ledu, a na njemu je sudjelovalo sedam momčadi iz Hrvatske, Slovenije, Srbije i Češke, a u čast braće Vanje i Robina Keller - hrvatskih hokejaša tragično stradalih u prometnim nesrećama.