Vodeni sportovi

Kronologija Mladost - Olympiakos

Hrvoje Vuković • srijeda, 22.04.2009.

Danas su na rasporedu uzvratne utakmice četvrtfinala vaterpolske Eurolige, u kojima Hrvatska ima dva predstavnika - Jug i Mladost. Prvi će u bazen Mladostaši protiv grčkog Olympiakosa, a tu utakmicu možete pratiti uživo na Sportnet.hr od 17 sati...

Kraj na Savi!! Mladost je prvi sudionik Final Foura u Rijeci. Odmah selimo na Gruž gdje igraju Jug i Partizan.

32' Posljednja minuta. Mladost drži loptu.

Vezane vijesti

31' 11:6. Chatzitheodorou je precizan s pet metara. Mladost ima napad.

31 Minuta i pol do kraja. Niti u teoriji Grci ne mogu zabiti tri pogotka. Novo alibi isključenje Lončara i peterac.

30' 11:5!!!!! Kalispera malacca Grci! Odite zuriti u sunce ili tako nešto. Franković je pogodio za nedostižnih plus šest.

30' 10:5!!!! Hinić zabija svoj treći pogodak za veliku prednost žabaca. Može li se Oly vratiti? Novi napad Mladosti s igračem više.

30' Time-out Mladosti koja ima igrača više. Zabiju li ovo, Mladostaši bi došli na korak do raja.

29' 9:5. Afroudakis je zabio s igračem više. Tri i pol minute do kraja.

28' Nova ukradena lopta Karača. Grci su potpuno izgubljeni.

28' 9:4!!!! Iako je ušao isključeni igrač, Hinić je zabio zlata vrijedan gol.

27' Igrač više za Mladost. Pet minuta do kraja.

obostrano isključenje, kod Mladosti izlazi Burić. Veliki hendikep za žapce. Buriću je ovo treća osobna.

8:4 precizan je bio Santa.

26' Peterac za Olympiakos. opravdan. Skrivio ga je Antonijević.

8:3!!!!! Hina majstore! Krasno su ovo odigrali naši. Mladost u fenomenalnoj situaciji.

25' Igrač više za Mladost.

25' Bravo Muslim! Prekinuo je napad Grka s igračem više. Kreće Mladost.

25' Grci imaju igrača više. Mladost uz plus četiri ide na Final Four, no u igri je još osam minuta.

I u posljednjoj sekundi suci tjeraju van Burića bez lopte. Ukoliko Olympiakos osvoji loptu u posljednjoj četvrtini imat će igrača više.

Posljednji napad u trećoj četvrtini ima Mladost.

24' 7:3!!!!! Herceg konačno s igračem više

23' Mladost ima igrača više. Šteta, dekoncentracija Vrdoljaka, ali novi napad Mladostaša. Bolji su domaćini, ovo se mora iskoristiti. Novo isključenje Grka.

21' Mladost se obranila! Sjajno sada grizu žapci. Novi napad Olympiakosa. Izjednačene su snage. Pavić ponovno spašava! Sada Mladost u napadu.

21' Nažalost, sumnjivo isključenje Antonijevića, potom i Hinića, s dva igrača vipe igra Oly

6:3!!!!!! Mladi David Babić iz kontre je poništio prednost Grka. Sada se počinje od nule. Grci su neprepoznatljivi.

19' Lončar se našao u izglednoj prilici za plus tri. Ipak sve završava u bloku.

18' 5:3!!! Vrdoljak je krasno proigrao Muslima koji s igračem na leđima pogađa za plus dva!

Možda pomalo i "domaćinsko" isključenje Komadine. Mladost s igračem više, no Deligiannis dva puta brani i Oly ima napad.

16' Sjajno brani Pavić udarac s krila s igračem manje!

Kraj druge četvrtine. Mladost ima vodstvo od 4:3 i još uvijek je u igri za prolaz. Grci ne izgledaju nepobjedivo iuz malo više strpljenja kod igrača više domaćini bi mogli izboriti barem produžetke.

15' Franković je pogodio samo u blok. Ponovno problemi u odigravanju igrača više koji se završava u prvih deset sekundi.

Redaju se isključenja na jednoj i drugoj strani. Grci nisu iskoristili, ponovno su na redu Zagrepčani.

Dobro sada izgleda Mladost. Grci bez ideje u napadu. Novi igrač više za domaćine. Nažalost, možda pomalo ishitren udarac Antonijevića i ostaje plus jedan za Mladost.

12' 4:3!!! Muslim je ostao bez čuvara i sjajno pogodio iznad glave Deligiannisa.

12' Mladostaši ne koriste igrača više. Muslim je pogodio prečku.

11' Peterac za Olympiakos nakon prekršaja Burića. 3:3 precizan je Afroudakis.

10' Tri uzastopna napada Olympiakosa. Pavić nema problema s udarcima iz daljine.

9' 3:2!!! Fino su razvukli Grke Mladostaši, napravili propuh u sredini i Frano Karač pogodio je za novo vodstvo domaćina.

9' Prvi napad Grka u drugoj dionici. Kontraprekršaj, Mladost na drugoj strani ima igrača više.

8' Neuspješan pokušaj loba Luke Lončara u posljednjim sekundama i nakon prve četvrtine rezultat je 2:2.

7' 2:2. Doskas ponovno sve vraća na nulu, također s igračem više.

6' 2:1!!! Zdeslav Vrdoljak pogađa s igračem više koji je toliko nedostajao u prvoj utakmici.

5' S igračem više Chatzitheodorou kopira Frankovića i njegov udarac također od prečke završava tik ispred zamišljene linije.

4' Deligiannis brani udarac s dva metra Muslima, no na drugoj strani Afroudakis iz još bolje pozicije gađa vratnicu.

4' Bomba Frankovića, no lopta od prečke ne prelazi zamišljenu liniju.

3' 1:1. Afroudakis je izjednačio s igračem više.

2' 1:0!! Frano Karač fino je na lijevoj strani uz par vaganja pogodio za prednost domaćina.

1' Mladost ima prvi napad. Muslim nije došao do lopte na centru, kreće Olympiakos, no ništa od toga. Mladost ima igrača više. Isključenje Komadine.

1' Za loptu kod Mladosti pliva Frano Karač. Za Olympiakos Mylonakis.

Olympiakos predstavlja zapravo grčku reprezentaciju u malom, a u sastavu je i Hrvat Andrija Komadina te Srbin Nikić.

Prvu četvrtfinalnu utakmicu Mladost je u Pireju izgubila sa 8:5 te će joj danas biti potrebna pobjeda od minimalno tri pogotka razlike, koja bi joj osigurala produžetke. Nema pravila gola u gostima.