UŽIVO: Jug - Partizan

Hrvoje Vuković • srijeda, 22.04.2009.

Nakon gotovo nevjerojatnog raspleta na Savi, sada je na redu Jug koji će u uzavrelom Gružu pokušati nadoknaditi minus dva protiv Partizana. Tekstualni prijenos uživo možete pratiti na Sportnet.hr...

Kraj u Gružu! Oba su pala!

32' Nisu uspjeli, no niti Partizan nije zabio. Novi napad Juga. Kraj priče i u Gružu. Kakav vaterpolski dan za Hrvatsku.

Vezane vijesti

Time-out Juga. Imamo igrača više 98 sekundi prije kraja. Zabijemo li gol, sve je gotovo.

Odlično se obranio Jug s igračem manje. Manje od dvije minute do kraja.

29' Isključenje Bušlje. Jug je ostao bez bekova, dvije i pol minute do kraja.

27' Obrana Vićana vrijedna prolaza! S dva metra sjajnim je refleksom saćuvao mrežu.

26' 11:7!!!!!! Kakav gol Dobuda! Na asistenciju Boškovića, Nikša je laganim dodirom prebacio Sora iako je bio okrenut leđima. Sigurno ljepotan utakmice!

25' 10:7!!!! Odlično je Sandro Sukno provukao loptu uz bližu stativu s igračem više.

Jug ima prvi napad u posljednjih osam minuta. Igrač više za Dubrovčane.

Kraj treće četvrtine.

23' 9:7 Kontranapad Partizana okončan je pogotkom. Ponovno smo na nuli. Jug nema ideju u napadu, previše kontraprekršaja Dobuda.

21' Loše odigran igrač više Juga. Varka Vranješa nije uspjela.

21' 9:6. Sa zvukom sirene Vasović je zabio vrlo važan gol za Partizan.

20' Isključenje Boškovića, gosti imaju napad, ali Vićan sjajno brani lukav šut Vujasinovića.

19' Fantastična obrana Vićana. Sjajni Azevedo sam je povukao do gola i zabio za 9:5!!!!!

18' Odlično reagira Soro na udarac Boškovića, Partizan ima priliku za smanjenje rezultata.

18' 8:5. Vasović je završio dobru igru s igračem više i PArtizan se približio na minus tri.

8:4!!!! Obradovićje krasno pogodio u bliži kut s desne strane s igračem više. Vrlo dobro igra Jug.

Bošković je promašio s pet metara, no Dobud je zaradio igrača više.

17' Peterac za Jug. Bušlje je očito bio potegnut za ruku.

17' Jug ima prvu loptu u trećoj četvrtini, a odmah je zaradio i igrača više.

16' 7:4. Dobro je odigrao Partizan s igračem više i Aleksić s dva metra nije imao težak posao.

15' 7:3!!!! Sjajno je vagao Azevedo s igračem više i pogodio suprotni kut. Dubrovčani za klasu bolji i koncentriraniji nego u Beogradu.

Prečka Beograđana. Opasno živi sada Jug, koji je izborio igrača više.

13' 6:3. Vujasinović je iskoristio zbunjenost domaće obrane koja uopće nije reagirala, pošto je jedan njihov igrač ostao bez kapice.

Partizan s igračem više, ali udarac završava pokraj gola. Uslijedio je loš napad Juga i ponovno je Partizan s igračem više.

13' 6:2!!!!!. Odlično odigran igrač više. Azevedo je pronašao Dobuda koji s lakoćom iz blizine pogađa za plus četiri Dubrovčana.

12' Odlično se brane domaćini. Partizan je dobio isključenje i Jug ima priliku za povećanje vodstva.

Jugaši su se obranili s igračem manje. Novi napad Partizana.

11' 5:2!!!! Bošković je provukao loptu žabicom kroz sredinu. Jug praktički u minimlanoj prednosti.

Partizan ima igrača više, ali Vujasinović promašuje okvir za metar i pol. Kreće Jug s igračem više.

9' 4:2!!!!. Krasna akcija Juga s igračem više koju je pogotkom okončao Nikša Dobud.

Počinje druga četvrtina. Jug ima prvi napad.

8' Odlično je otplivao kontru Prlainović i smanjio na 3:2, pogodivši u bliži kut, tik uz vratnicu.

3:1!!!! Azevedo je pogodio. Sada se igra od "nule".

7' Kontraprekršaj Partizana. Jug ima napad. I igrača više. Odlična atmosfera u Gružu.

5' 2:1!!! Jug vodi! Nakon odbijene lopte, uspjeli su ugurati domaćini loptu u mrežu.

2' 1:1 Bušlje je pogodio za izjednačenje.

Velika šansa Beograđana za 2:0, ali brani Vićan. Gostujući vratar Soro upisao je već drugu odličnu obranu s igračem manje. Jugaši su dosta nervozno ušli u utakmicu.

1' 0:1 Partizan je poveo već na samom startu nakon jedne greške i nesmotrenosti Jugaša koji su krivo izveli loptu. Strijelac je bio Prlainović.