Rukavina zabio za važnu pobjedu

Antonija Pavlić • ponedjeljak, 01.06.2009.

Ante Rukavina postigao je u šestom kolu doigravanja grčke Superlige i sedmi prvenstveni pogodak za momčad Panathinaikosa i time dosta pomogao svojoj ekipi u rutinskoj 2:0 pobjedi nad AEK-om...

U krucijalnom susretu doigravanja za Ligu prvaka u grčkom prvenstvu između Panathinaikosa i AEK-a, prvospomenuti je u gostima napokon uspio eliminirati jednog ozbiljnog konkurenta, i to zaslugama kapetana Karagounisa i bivšeg napadača Šibenika i Hajduka, Ante Rukavine.

Prvi pogodak postigli su "zeleni" u 31. minuti, kada je kapetan Karagounis bio precizan s bijele točke nakon što je upravo njega u kaznenom prostoru faulirao vratar protivničke momčadi.

Konačan rezultat postavio je pet minuta kasnije, pak, Rukavina, koji je sjajno primio asistenciju strijelca prvog pogotka i rutnirano loptu plasirao u gol. Šibenčanin je igru napustio u 53. minuti, a valja spomenuti i da je na vratima pobjedničke momčadi cijelu utakmicu odigrao i Mario Galinović.