Krka raskinula sa Sunarom

Branimir Korać • utorak, 30.06.2009.

Bivši trener Cibone i Širokog Ivan Sunara sada je bivši i u Krki. Slovenski klub jučer je objavio raskid suradnje s našim stručnjakom...

Ivan Sunara potražit će novi klub. Naš trener više nije trener Krke koju je vodio prošle sezone, a klub iz Novog Mesta putem službenog priopćenja objavio je raskid suradnje i najavio potragu za novim trenerom.

Kao razlog raskida suradnje navodi se neulazak u NLB ligu što je bio osnovni cilj postavljen pred Sunaru kada je preuzimao momčad. Pod njegovim vodstvom Krka je ostvarila 28 pobjeda i deset poraza u slovenskom prvenstvu gdje je zauzela treće mjesto, u NLB ligi imali su završili kao 11. dok su u Kupu Slovenije ispali u polufinalu od Elektre.

Sunari je ovo bio drugi mandat na klupi Krke, a u prvom mandatu u sezoni 1999/2000 osvojio je naslov prvaka Slovenije.