Karlovcu poraz od Croatije

Marin Vuković • četvrtak, 09.07.2009.

U pripremnoj utakmici na Bjelolasici nogometaši Karlovca doživjeli su minimalni poraz od sesvetske Croatije.

Još jednu u nizu pripremnih utakmica odradili su nogometaši Karlovca i Croatije iz Sesveta. U susretu odigranom na Bjelolasici uspješniji su s 1:0 bili Sesvećani.

Jedini pogodak u 11. minuti utakmice postigao je Stjepan Jukić, nakon prilično grube pogreške karlovačke obrane. Bio je to i realan ishod obzirom na inicijativu Sesvećana u prvom dijelu.

Karlovac je u posve drugom sastavu u drugom poluvremenu zaigrao bolje, stvorio i neke prigode, no pobjeda je na kraju zasluženo otišla na stranu Croatije.

Sljedeću utakmicu Karlovac igra u subotu na turniru u Rušćici, protivnik mu je Cibalia, a ogled počinje u 18 sati i 30 minuta. Nakon toga slijedi pravi spektakl i gostovanje Queens Park Rangersa u Karlovcu.