Razigrani Boško Balaban

Borna Rupnik • ponedjeljak, 09.11.2009.

Bivši napadač zagrebačkog Dinama, Boško Balaban, svojim je pogocima osigurao Panioniosu sva tri boda na gostovanju kod Xanthija...

Boško Balaban bio je prvo ime utakmice u Xanthiju, gdje je njegov Panionios slavio pobjedu rezultatom 2:1, a hrvatski je nogometaš postigao oba zgoditka.

Prvi je puta domaću mrežu zatresao u 18. minuti nakon nepotrebnom istrčavanja Xanthijevog vratara, a drugi je zabio pet minuta prije kraja utakmice. Xanthi je u međuvremenu bio izjednačio preko Zienczuka te je Balabanov pogodak time dodatno dobio na težini.

31-godišnji Balaban tako je popravio svoj učinak u novome klubu - sada na svojem kontu ima četiri gola, a sve ih je postigao u posljednja četiri kola. Dario Smoje i Davor Kukec nisu kandidirali za sastav Panioniosa.

Hrvatska trojka na privremenom radu u atenskom predgrađu trenutačno zauzima šesto mjesto u prvenstvenom poretku.