Sjajan gol Drage Gabrića

Borna Rupnik • ponedjeljak, 07.12.2009.

Drago Gabrić pogotkom je sudjelovao u pobjedi svog Trabzonspora protiv Ankaragucua. Tako se u vrlo dobrom svjetlu pokazao i pred novim trenerom svoje momčadi...

Trabzonspor je u 15. kolu domaćeg prvenstva na svom terenu ugostio Ankaragucu i slavio s glatkih 3:0. Mrežu gostiju načeo je Bulut u 13. minuti, naš Drago Gabrić lijepim je udarcem povisio na 2:0 u 63. minuti, a posao je dovršio Colman u samoj završnici utakmice.

Gabriću je to drugi pogodak u prvenstvu - prvi je zabio u remiju (2:2) kod Genclerbirligija - kojim će vjerojatno učvrstiti svoju poziciju kod novog trenera Senola Gunesa, bivšeg izbornika turske reprezentacije.

Kod njega dobro kotira i Hrvoje Čale, koji je protiv Ankaragucua odigrao cijelu utakmicu. Trabzonspor je trenutačno sedma momčad turske lige, sa sedam bodova zaostatka za vodećim trojcem, Kayserisporom, Bešiktašem i Fenerbahčeom.