Balaban dovršio uspješan posao

Borna Rupnik • ponedjeljak, 07.12.2009.

Boško Balaban postigao je svoj peti prvenstveni pogodak. Potvrdio je pobjedu svog Panioniosa nad atenskim AEK-om i tako dao svoj doprinos boravku na petom mjestu prvenstvene ljestvice...

Panionios, klub naših Boška Balabana, Darija Smoje i Davora Kukeca, osvojio je protiv gostiju iz Atene tri boda vrijedna petog mjesta na tablici.

Domaćin je slavio 3:1. Poveli su preko Maniatisa u 20. minuti, a poravnao je Leonardo osam minuta kasnije. Novu prednost Panioniosu donosi Riera deset minuta prije kraja, a pobjedu potvrđuje Balaban u samoj završnici susreta, nakon što je prevario protivničkog braniča i čuvara mreže.

Balaban je odigrao svih 90 minuta, dok Smoje i Kukec nisu kandidirali za momčad. Na ljestvici vodi Olympiakos s 33 boda, Panathinaikos ima bod manje , a AEK je tek osmi s 18 bodova.