Hajduk preokrenuo, ozljeda Tičinovića

Bernard Jurišić • utorak, 26.01.2010.

Nogometaši Hajduka ubilježili su pobjedu u trećem pripremnom susretu odigranom danas u španjolskoj Marbelli. Splitska momčad bila je bolja od vodeće momčadi švicarskog prvenstva Young Boysa...

U trećem ogledu na pripremama u Marbelli, nogometaši Hajduka nakon druge momčadi Malage pobijedili su i švicarski Young Boys. Protiv vodeće momčadi švicarskog prvenstva Splićani su preokrenuli 0:1 u 2:1 i ostvarili drugu pobjedu u tri utakmice.

Švicarci su poveli preko Regazzonija s bijele točke u 26. minuti, a izjednačio je Senijad Ibričić također iz jedanaesterca kojeg je izborio Anas Sharbini četiri minute kasnije. Pobjedu je Hajduku osigurao Duje Čop pogotkom u 79. minuti, na asistenciju Rubila. U završnici susreta ozlijedio se Mario Tičinović, još se ne zna koliko ozbiljno.

Hajduk je nastupio u sljedećem sastavu: Subašić - Oremuš (od 61. Rubil), J.Buljat (od 61. Jonjić), Maloča (od 61. Pandža), Strinić (od 61. Jozinović) - Tomasov (od 61. Vukušić), Skoko (od 61. Andrić), M.Ljubičić (od 61. Cernat), An. Sharbini (od 61. Tičinović 61, od 89. Novak) - Ibričić (od 61. Čop), Ah. Sharbini (od 61. Lendrić 61, od 82. Zulim).