Preko domaćina do prvog mjesta

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 08.02.2010.

Nogometaši Cibalije pobjednici su 11. Memorijalnog turnira Gojka Šuška u Širokom Brijegu. Četvrti je to nastup nebesko-plavih na ovom turniru, a prvi naslov najboljih...

Do prvog su mjesta došli boljim izvođenjem jedanaesteraca u finalnom dvoboju protiv Širokog Brijega. Povela je Cibalia pogotkom Lukačevića u 28. minuti, no već u 34. stiže izjednačenje.

Domaći je sastav u 41. minuti stigao do prednosti nakon gužve u šesnaestercu Antolovića, a Lukačević je novim pogotkom uzvratio osam minuta kasnije, na otvaranju nastavka.

Sigurni s bijele točke bili su Husić, Tomić, Malčić, Jurić, Rugašević, Duvnjak i Šimunac, a susret je nakon promašaja Kožula završio rezultatom 9:8.

Stanko Mršić priliku je dao 21 igraču, momčad za nastavak sezone polako se nazire.