Hajduk remizirao u Biogradu

Vedran Babić • četvrtak, 18.02.2010.

Dan nakon visoke pobjede u prijateljskom susretu u Glavicama, nogometaši Hajduka otputovali su u Biograd na ogled s Primorcem i - razočarali. Iako su nastupili u praktički najjačem mogućem sastavu, Splićani su odigrali tek 3:3.

Poslije utakmice u Biogradu sigurno će svi navijači splitskog kluba pomisliti - pred Stankom Poklepovićem je veliki posao. Premda se radi samo o prijateljskoj utakmici, remi protiv trećeligaša nikada nije lijep za oko, pogotovo ako ste na travnjak istrčali praktički s najboljim što u ovome trenutku možete ponuditi.

Hajduk je poveo preko Ahmada Sharbinija u 22. minuti, a vodstvo je poništeno u 45. pogotkom Zoričića. U 65. Mišlov postiže autogol i donosi novu prednost Hajduku, no u 77. minuti Kulačić je precizan s bijele točke i rezultat je opet poravnat. Pet minuta prije kraja utakmice Senijad Ibričić pogađa za 3:2 Hajduka, no borbeni domaćini postavljaju konačnih 3:3 odmah u sljedećem napadu preko Batiste.

Mali ciklus prijateljskih utakmica u ovom tjednu Hajduk će zaključiti u nedjelju u Polači protiv Zadra s početkom u 15 sati.

Primorac: Juričin, Zoričić (Ivković 85'), Prtenjača (Lazarevski 85'), Brajković (Marković 5'), Pezelj, Mišlov, Viscovich, Pedišić (Kulačić 46'), Batista (Milat 85'), Moravčić (Kero 77'), Maruna (Hunjadi 65').

Hajduk: Subašić, Rubil, Maloča, J. Buljat, Strinić, Andrić, Skoko, Tomasov, Ibričić, An. Sharbini (Oremuš 70'), Ah. Sharbini (Vukušić 70').