Vodeni sportovi

Mladost se oprostila remijem

Matej Milanović • srijeda, 03.03.2010.

U zadnjem kolu skupine A vaterpolske Eurolige Mladost je doma igrala 11:11 s Vojvodinom...

MLADOST - VOJVODINA 11:11 (5:2, 2:2, 1:4, 3:3)

Euroliga, Skupina A, 6. kolo

Mladost: Brica, Lončar, Babić, Letica 2, Petković, Milaković, Zubčić 3, Lončar 2, Karač, Muslim, Hinić 2, Buljubašić 2, Pavić, Trener: Nikolić

Vojvodina: Marinković, Marić, Basara, Vuksanović, Miličić, Vapenski, Kalinić, Ovuka, Ranđić, Kovačević, Filipović, Vukičević, Jerković, Trener: Stanojević

Mladost je ovogodišnje nastupe u Euroligi završila neodlučenim rezultatom doma s Vojvodinom. Žapci su jako dobro krenuli u utakmicu dobivši prvu četvrtinu s 5:2. U drugih osam minuta domaći su nastavili igrati dobro te je na polovici susreta i dalje bilo tri razlike.

Ipak, Vojvodina se nije predala te je odličnom trećom dionicom uspjela izjednačiti na 8:8. U posljednjih osam minuta bilo je pokušaja s obje strane da se dođe do pobjede, ali je u konačnici utakmica završila 11:11.

Mladost je tako natjecanje završila sa svega pet osvojenih bodova, a Vojvodina je skupila jednog manje. Kod Mladosti je Kređimir Zubčić zabio tri gola, a kod Vojvodine ih je četiri upisao Miroslav Ranđić.