Vodeni sportovi

Primorje teško u Sloveniji

Matej Milanović • nedjelja, 04.04.2010.

Primorje je u 22. kolu teže od očekivanog pobijedilo Koper u susretu u kojem je ključno bilo prvo poluvrijeme. Treću četvrtinu Riječani su izgubili 2:4, ali su u četvrtoj zbili redove i slavili 11:9...

KOPER - PRIMORJE 9:11 (2:3, 2:5, 4:2, 1:1)

Jadranska liga 22. kolo, Koper, Bazen Žusterna

Koper: Gržentić, Pavičić, A. Verač 2, Burburan, B. Verač 1, Basiaco, Puš 1, Galić 2, Merlak, Kavčić, Černeka 1, Crnica 1, Prelc, Smolnik 1, Trener: Đuho

Primorje: Car, Glavan 2, Car 1, Krapić, Križanec, Franković, Tiškivski, Brala, Vrlić, Barać 1, Beltrame 2, Bukovac 1, Jurišić, Krizman 1, Trener: Roje

Suci: Vlašić (Zagreb), Matijević (Zagreb)

Igrač više: Koper 2/4, Primorje 6/8

Peterci: Koper 3/3, Primorje 0/1

Primorje se kod Kopra poprilično namučilo. Domaći su dobro odigrali prvu četvrtinu koju su ipak izgubili s 3:2. Primorje je utakmicu riješilo drugom dionicom koju je dobilo s 5:2 za četiri gola prednosti na poluvremenu. Koper je odličnom trećom dionicom vratio nadu u pozitivan ishod smanjivši na dva gola razlike, ali su gosti ipak izdržali u posljednjoj četvrtini i slavili 11:9.

Kod domaćih su po dva gola zabili Andraž Verač i Galić, a isto toliko pogodaka su kod Primorja upisali Glavan i Beltrame. Koper u idućem kolu ide u goste splitskom Jadranu, dok će Primorje ugostiti POŠK.