Ostali sportovi

Srebra na Europskom prvenstvu

Sportnet • subota, 22.05.2010.

Posljednjeg dana nadmetanja na 12. europskom prvenstvu u kuglanju za slijepe i slabovidne koje se održava u slovačkom gradu Velky Šariš na rasporedu su bile pojedinačna natjecanja za muškarce.

Stanko Jerković u kategoriji B2 sa srušenih 1434 čunja osvojio je srebrnu medalju. Zlatni je bio Poljak Wakulinski Vladislav sa srušenih 1435 čunja. Brončani je bio Rumunj Danian Varile sa srušenih 1432 čunja.

U istoj kategoriji osmi je bio Viliam Jelušić sa srušenih 1347 čunja. Mirko Štajdohar u kategoriji B3 osvojio je srebrnu medalju sa srušenih 1513 čunja. Zlatni je bio Slovenac Zalar Marian sa srušenih 1532 čunja. Brončani je bio Slovenac Zalar Mitja sa srušenih 1494 čunja.

U kategoriji B1 Ranko Milutinović sa srušenih 1056 čunja osvojio je šesto mjesto.

• Obrisan korisnik08.07.2010. u 15:13