Samuel konkurira za Elf

Mihaela Bradovski • utorak, 29.06.2010.

Branič Argentine Walter Samuel konkurirat će za susret četvrtine finala Svjetskog prvenstva protiv Njemačke. 32-godišnjak se uspješno oporavlja od ozljede tetive...

Defenzivac Intera stradao je u prvom poluvremenu susreta sa Južnom Korejom i od tada nije bio u kombinacijama za nastup. Optimizam uoči Njemačke posljedica je izdržanog treninga s igračima koji nisu nastupali protiv Meksika.

Veliki je ovo dobitak za momčad Diega Maradone jer mnogi upravo obranu njegova sastava proglašavaju najslabijim dijelom momčadi, a Njemačka je daleko jači protivnik od svih dosadašnjih.

Argentina će u ovom susretu tražiti pobjedu kako bi se Elfu revanširala za poraz u istoj fazi SP-a 2006. godine. Tada su sretniji i spretniji nakon raspucavanja s bijele točke bili Nijemci (4:2).

• Obrisan korisnik30.06.2010. u 00:02
    Ne može Samuel pokrpat koliko kolega Demichelis može zeznut ;) Veliki plus za ARG, svakako.
  • Obrisan korisnik29.06.2010. u 13:20