Zadar bolji od Nafte

Lovro Štrbinić • subota, 03.07.2010.

Nogometaši Zadra su na pripremama u Sloveniji odigrali svoju prvu pripremnu utakmicu. Pritom su upisali prvu pobjedu svladavši Naftu iz Lendave...

Nakon odrađenog prvog dijela priprema nogometaši i stručni stožer NK Zadra zaputili su se na drugi dio priprema u Moravske Toplice, gdje bi trebali boraviti desetak dana. Tijekom svog boravka u Sloveniji odigrat će nekoliko prijateljskih utakmica, a prva u nizu bila je utakmica protiv slovenskog prvoligaša Nafte. Izabranici trenera Dalibora Zebića u tom su susretu upisali pobjedu 2:0.

Sama utakmica bila je dosta dobra gledajući iz zadarske perspektive. Osim dva postignuta pogotka, koja su djelo Santinija i Gospića, Zadrani su imali još dosta prilika tijekom utakmice, te su kontrolirali igru i bili znatno bolji suparnik tijekom svih 90 minuta.

Tom predstavom pokazali su da se na prvom dijelu priprema očito dobro radilo, a nakon ovog susreta slijedi još nekoliko prilika za dokazivanje. Prva od tih prilika bit će danas kad će se Zadrani suprotstaviti mađarskom prvoligašu ZTE-u. Utakmica je na rasporedu u 17 sati i 30 minuta.