Istra 1961 poražena od Poljaka

Matej Milanović • četvrtak, 08.07.2010.

Jagiellonia Bialystok je u pripremnom susretu svladala pulsku Istru 1961 s rezultatom od 2:0...

Nakon uvjerljive pobjede s Murom nogometaši Istre 1961 igrali su u Moravskim Toplicama protiv osvajača poljskog kupa, Jagiellonie Bialystok. Poljaci su prvo poluvrijeme odigrali bolje i poveli u 32. pogotkom Coutinha, što im je omogućilo zasluženo vodstvo pred odlazak u svlačionice.

Po povratku na teren Jagiellonia je nastavila bolje od Puljana te je u 60. minuti povećala na 2:0 preko Maycona. Do kraja dvoboja Poljaci su kontrolirali rezultat i nanijeli prvi poraz Istri 1961 u tijeku njihovih priprema za novu prvoligašku sezonu.

Sastav Ante Miše iduću će utakmicu odigrati u petak protiv iranskog Steel Azina.