Inter uspješan protiv Slovenaca

Borna Rupnik • četvrtak, 15.07.2010.

Inter iz Zaprešića marljivo je proteklih dana odradio dvije pripremne utakmice, obje protiv slovenskih protivnika, te upisao neodlučeni rezultat i pobjedu...

Nogometaši Ilije Lončarevića igrali su dva prijateljska susreta u protekla tri dana. S druge strane terena stajali su Slovenci, ekipe Krškog i Interblocka.

Momčad Krškog u Zaprešiću je povela u prvom dijelu, no poravnao je Jurina početkom nastavka utakmice. Gosti su deset minuta prije kraja ponovno došli do vodstva, ali je Bosec u 86. minuti osigurao završnih 2:2.

Potom se Inter zaputio u Sloveniju i sučelio ekipi Interblocka. Tu je hrvatski prvoligaš bio još uspješniji te ubilježio pobjedu. Za završnih 2:0 najzaslužniji su bili strijelci Hrnčević i Palić te pričuvni vratar Jurić-Bare, koji je zaustavio udarac s bijele točke.

Generalna proba uoči nove sezone Zaprešićanima slijedi 17. srpnja, kada na svom terenu ugošćuju engleski Reading. Poslije toga odigrat će još jedan prijateljski susret, protiv Lučkog.