Varoš i dalje nezaustavljiv

Sportnet • subota, 17.07.2010.

Na igralištu RK Split u Vukovarskoj ulici u Splitu održava se 16. izdanje Torcida kupa, velikog malonogometnog turnira na otvorenom, a četvrtog dana prvog kola odigrane su četiri utakmice...

U prvoj utakmici susreli su se Rakija bar Spinut i Ribari. Obje ekipe su se tijesno borile od samog početka. U prilog tome ide i rezultat od 2:2 na poluvremenu. No, nedugo nakon početka drugog poluvremena Rakija bar Spinut pojačava napad i zabija dvaput. Konačan rezultat bio je 4:2.

Drugi susret održan je između Dice sa Skalica, koji nisu imali niti jedan pogodak, te Varoša, koji ih je imao pet. Dražen Burić, predstavnik ekipe Varoša, komentirao je za www.torcidakup.com, službenu stranicu turnira: "Iskreno govoreći, mislim da je Varoš najbolja ekipa i da nam je posljednje dvije godine pobjeda izmaknula, ali da smo ove godine ipak mi apsolutni pobjednici".

Treći susret, onaj u 21:30 sati, iznjedrio je pobjednika već u prvom poluvremenu. Robot je sa 6:2 pobjedio ekipu Sv. Jakova Dicmo. Za rezultat je bio najzaslužniji Nikola Moro iz ekipe Robota koji je imao čak tri pogotka.

Posljednji susret donio nam je 14 akumuliranih prekršaja i zanimljiva tri pogotka Ante Bralića. Za Smrdečiju Suman tende još je zabio Čudina, a za Triangule Andrija Vuka. Konačan rezultat bio je 4:1 za Smrdečiju Suman tende.