Nezaustavljiv Fast food Medeni

Sportnet • petak, 23.07.2010.

Posljednjeg dana 1. kola Torcida kupa održane su četiri utakmice.

Od prve utakmice bilo je napeto. Nakon 30 minuta igre sa samo 1 golom za svaku ekipu održani su penali. Bilo je dosta dobrih pogodaka, obrana ali i promašaja. Na kraju više sreće je ipak imala ekipa Torcida Cetinski kraj koji je s natjecanja izbacila Sklonac.

Druga utakmica nije bila toliko napeta. Burekdžinica Biraj šta češ nije imala niti jedan pogodak. Fast food Medeni ih je imao čak 6. Po dva pogotka imali su Vrleta, Lalić i Radusin.

Treća utakmica je također završena sa 6 razlike. Igrali su ABS Split i Nevera Postira. Nakon neizvjesnih 1:1 na poluvremenu ABS u drugom dijelu utakmice popušta što ide u korist Nevere. Nevera je na kraju s konačnim rezultatom od 2:8 prošla dalje.

I susret koji je zatvorio prvo kolo odigran je između Ambasador nekretnina i ekipe Kidan žile. Ambasador nekretnine nisu imali pogodaka dok su se za Kidan žile istaknuli Janković, Lovrić i Mišić koji je u prvoj utakmici ekipe Kidan žile zabio čak 4 gola.