Pamić dovršio posao

Branimir Korać • nedjelja, 08.08.2010.

Nizu hrvatskih nogometaša koji su ovog vikenda bili strijelci priključio se i Manuel Pamić koji je postigao pogodak u visokoj pobjedi Sparte protiv Banika iz Ostrave 4:0...

U četvrtom kolu češke Gambrinus lige Sparta iz Praga je svladala s visokih 4:0 Banik iz Ostrave i s drugom ovosezonskom pobjedom se popela na petu poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

Bio je to lagan posao za prašku momčad koja je od početka susreta dominirala i u manje od sat vremena već riješila pitanje pobjednika.

U prvom poluvremenu mrežu Daneka Sparta je zatresla dva puta i to oba puta internacionalac iz Obale Bjelokosti Bony Wilfried koji je bio strijelac u 14. i 37. minuti susreta.

Već na samom startu drugog dijela domaćin dobiva jedanaesterac koji realizira Kladrubsky i tu je već bilo posve jasno kako će sva tri boda ostati u Pragu.

Do kraja susreta Sparta je bez problema čuvala visoku prednost, a točku na i stavio je nakon odličnog prodora Manuel Pamić koji je pogotkom u sudačkoj nadoknadi postavio konačnih 4:0.

Pamić je odradio svih 90 minuta u redovima domaćina kao i u svim susretima u kojima je ove sezone nastupio.

• Obrisan korisnik09.08.2010. u 08:51
    da, isto se i ja pitam... hvala nd odgovorima!
  • Obrisan korisnik08.08.2010. u 22:07