Györ poražen u gostima

Nikola Vlahović • subota, 14.08.2010.

Dinamov protivnik za ulazak u Europsku ligu, mađarski Györ, poražen je u tamošnjem prvenstvu od Vasasa.

Iako se u Dinamo intenzivno traži kandidat koji će zamijeniti Velimira Zajeca, s jednim uhom vjerojatno osluškuju i događanja u mađarskom nogometnom prvenstvu.

Naime, Dinamova prepreka za ulazak u Europsku ligu zove se - Györ, koji je u trećem kolu tamošnjeg prvenstva upisao poraz i tako razočarao svoje navijače prije europskih okršaja.

Klub Marka Dinjara i Valentina Babića izgubio je na gostovanju kod Vasasa 2:1. Györ se našao u rezultatskom minusu već u trećoj minuti, kada je domaćine u vodstvo doveo Ferenczija.

Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao, međutim, u 62. minuti Vasas je povećao svoju prednost zahvaljujući pogotku Benounesa. Pred sam kraj utakmice, Györ je smanjio rezultat, a strijelac je bio Tokody.

Nakon tri odigrana kola u mađarskom prvenstvu, Dinamov suparnik ima jednu pobjedu, remi i poraz.

• Obrisan korisnik16.08.2010. u 08:34