Jelavić debitirao u pobjedi

Antonija Pavlić • nedjelja, 29.08.2010.

Nikica Jelavić odigrao je prve minute za novi klub nakon što je "pobjegao" iz bečkog Rapida. Glasgow Rangersi su u trećem kolu Premierlige s 2:1 svladali St. Johnstone, a hrvatski je reprezentativac u trijumfu sudjelovao od 67. minute.

Momčad Waltera Smitha na Ibroxu je u trećem kolu škotskog prvenstva ugostila St. Johnstonne, a u pobjedi (2:1) sudjelovao je i Nikica Jelavić.

Hrvatski je reprezentativac u igru ušao u 67. minuti umjesto Jamesa Beattieja te se istaknuo borbenošću, dobrim skokom i s nekoliko korisnih prekršaja koji su služili opstrukciji igre.

Odlučujući zgoditak bio je djelo Kennyja Millera u 79. minuti; prije toga, gosti su poveli pogotkom Daniela Graignera (25.), a izjednačenje je domaćinima donio Saša Papac.

Jelavić je prije samo nekoliko dana konačno dobio dozvolu za igranje na Otoku, nakon što je poslije puno peripetija pristigao iz bečkog Rapida.

• Obrisan korisnik29.08.2010. u 18:11
    Nadam se da nije odlazio da bi korisnim prekršajima opstruirao protivničku igru.