Ilija Sivonjić strijelac za Lokomotivu

Borna Rupnik • subota, 04.09.2010.

Ilija Sivonjić ovih se dana pridružio Lokomotivi, a protiv Hrvatskog dragovoljca već je postigao i jedan pogodak...

Za Iliju Sivonjića u Dinamu nakon dolaska Fatosa Beqiraja više nije bilo mjesta te je posuđen Lokomotivi, a priliku za pokazati se na djelu u novom dresu dobio je već u prijateljskoj utakmici protiv Hrvatskog dragovoljca.

U Sigetu su domaćin i Lokosi remizirali, a upravo je Sivonjić prvi zatresao mrežu, u 19. minuti utakmice. Potom su Marcelo Brozović i Ivan Begović, još u prvom poluvremenu, preokrenuli rezultat na stranu Dragovoljaca.

Međutim, u nastavku dvoboja, u 69. minuti, Nino Bule realizira kazneni udarac za završnih 2:2.

Prijateljska utakmica:
Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva 2:2

Hrvatski dragovoljac: Franić, Zlatar, Grgić, Leko, Jurin, Jazvić, Brozović, Begović, Jusufi, Švarić i Međumurac. (Još su igrali: Lerga, Frljužec, Kešinović, Špehar, Plazonić, Janjetović, Marković, Čordaš, Novak, Sergio i Žugaj.)

Lokomotiva: Mitrović, Horvat, Bagarić, Boras, Musa, Mlinar, Pivarić, Peko, Martinac, Bule i Sivonjić. (Još su igrali: Picak, Trojak, Kramarić, Antolić, Bekić, Maleš, Havojić i Damian.)

• Obrisan korisnik05.09.2010. u 10:09
    Ajde, ajde nije dečko kriv... On je pokušao opet štopat, ali odbila mu se lopta od noge u gol:-))