Leko ušao, zabio dva i uzeo tri boda

Borna Rupnik • ponedjeljak, 13.09.2010.

Hrvatski nogometaš na privremenom radu u Belgiji, Ivan Leko, postao je prvo ime susreta svog Lokerena i Westerloa...

Nogometaši Lokerena upisali su svoju prvu pobjedu u novom belgijskom prvenstvu. Žrtva je pred njihovim navijačima bio Westerlo, a junak u slavlju 3:1 Ivan Leko.

Gosti su poveli preko Chaveza u 32. minuti, a rezultat je poravnao Taravel samo dvije minute nakon početka drugog poluvremena.

Vezane vijesti

U 66. minuti na teren je umjesto Fevanga ušao Leko, koji je nakon devet provedenih minuta u igri smjestio loptu u mrežu za vodstvo Lokerena. Svoj je dan okrunio u samoj završnici utakmice, pogotkom s bijele točke.

Na tablici vodi Genk sa 16 bodova, slijedi Anderlecht s 14, a Lokeren je trenutačno deseti sa šest osvojenih bodova.