Perišić otvorio Bruggeovu peticu

Borna Rupnik • ponedjeljak, 20.09.2010.

Darijo Srna nije bio jedini Hrvat u europskim ligama koji je mrežu zatresao iz slobodnog udarca. Isto je učinio i Ivan Perišić za Club Brugge...

Jedan od Dinamovih protivnika u Europskoj ligi, belgijski Club Brugge, sedmo je kolo odradio na gostovanju kod Charleroija, i to itekako uspješno.

Domaću bravu zasluženo je otključao je mladi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u 45. minuti susreta vrlo lijepom pogotkom izravno iz slobodnog udarca.

Vezane vijesti

Njegovi su se suigrači u drugom poluvremenu pobrinuli za uvjerljivu pobjedu. Spretni Odjidja povisio je na 2:0, potom je Perišićev pokušaj glavom popravio Vargas, a isti je igrač zabio i za 4:0. Akciju za peti gol pokrenuo je Perišić svojim ubačajem, a dovršio je Lestienne.

Na ljestvici vodi neporaženi Genk s 19 bodova, drugi je Hajdukov protivnik Anderlecht s dva boda manje, dok je Club Brugge je sedmi s deset osvojenih bodova.