Vukojević u nadoknadi za pobjedu

Borna Rupnik • ponedjeljak, 20.09.2010.

Hrvatski reprezentativac Ognjen Vukojević dao je svoj obol novoj pobjedi svog kluba na najbolji mogući način - pobjedonosnim pogotkom u zadnji tren...

Dynamo iz Kijeva gostovao je u desetom kolu ukrajinskog prvenstva kod Zorje, a pobjednika je naposljetku odlučio naš Ognjen Vukojević pogotkom na početku četvrte minute sudačke nadoknade vremena.

Domaćini su poveli u 52. minuti zahvaljujući pogotku Belija, a na 1:1 poravnao je Ševčenko u 63. minuti utakmice.

Ognjen Vukojević utakmicu je počeo u udarnoj jedanaestorici Valerija Gazajeva, koji je prije nekoliko dana bio podnio ostavku na dužnost trenera, no uprava kluba to je odbila.

• Obrisan korisnik21.09.2010. u 00:35