Špehar donio pobjedu mladim Hrvatima

Borna Rupnik • četvrtak, 30.09.2010.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 17 godina upisala je prvu pobjedu na kvalifikacijskom turniru za odlazak na Europsko prvenstvo koji se igra na našoj obali...

Nakon što su u prvom kolu ispustili vodstvo 2:0 i remizirali s Izraelcima, izabranici Ivana Gudelja slomili su otpor Bugarske i uzeli tri vrijedna boda u borbi za odlazak na europsku smotru iduće godine.

Hrvatskoj je u drugom kolu prednost donio Špehar u 59. minuti, no Zdravčev je vrlo brzo poravnao.

No, Špehar se u 78. minuti prometnuo u junaka utakmice i svojim drugim pogotkom osigurao pobjedu našim mladim reprezentativcima, koji posljednji susret čekaju na drugom mjestu u skupini.

Grci su, naime, slavili i protiv Izraela (4:1) te predvode skupinu sa šest bodova, a Hrvatska ima četiri. Izraelci imaju jedan, a Bugari su zasad ostali praznih ruku.

U posljednjem kolu Hrvatska igra upravo protiv Grčke, a prva dva mjesta donose nastup u sljedećoj fazi kvalifikacija.

• Captain Jack02.10.2010. u 19:53
    tomtomasic,u trenu kad si ti napisal svoj post tekme 3.kola su već završile,naši su remizirali i završili drugi..
    Captain Jack
  • Obrisan korisnik02.10.2010. u 18:38
    Mi imamo +1 , a Izrael -3 gol razliku. Znači ako i izgubimo s malom razlikom,a Izrael ne nafila Bugarsku idemo dalje.
  • Tonco30.09.2010. u 11:41