Zagreb Zapad "razbio" Potpićan

Elvis Uravić • subota, 09.10.2010.

Sinoć su odigrane prve tri utakmice drugog kola najjače nam malonogometne lige. Zabilježene su tri pobjede domaćina, a razočarali su Uspinjača, koja se nije oduprijela Mejašima, te Potpićan 98 kojemu je Zagreb Zapad poklonio "petardu"...

Osijek je na svom parketu u uzbudljivoj i napetoj utakmici pobijedio čvrstu momčad Muć Bitumine 5:4. Osijek je tako upisao prve bodove, dok će Bitumina iste morati tražiti u nadolazećim utakmicama.

Na Gripama su Mejaši ponovno pokazali da će i ove godine biti ugodno iznenađenje te lakoćom svladali momčad Uspinjače. Iako je prvo poluvrijeme završilo u egalu, bilo je 2:2, u drugo poluvrijeme furiozno su krenuli domaćini te u posljednjim trenucima utakmice postavili konačnih 8:3.

Potpićan 98 najavio je pohod na naslov prvaka, a u prve dvije utakmice osvojio je samo jedan bod. Nakon što su u prvom kolu remizirali na domaćem terenu, po iskupljenje krenuli su na megdan Zagreb Zapadu, koji je predvođen raspoloženima Markom Pavićem i bivšim reprezentativcem Domagojem Purgarom rutinirano porazio goste s visokih 5:1. Oba spomenuta igrača pogodila su dvaput mrežu gostujućeg golmana, dok je konačni rezultat postavio Nikola Smolčić.

Dodajmo još da se danas igraju dvije utakmice, i to između Vrgorca i Murtera, te Novog Marofa i Kijeva, dok se splitski derbi između Torcide RACLM i Brodosplita igra sutra.