Hrvatski kup, Osmina finala, 27.10.2010, 17:00 h, Gradski stadion, gledatelja: 1000
Suci: Marko Matoc (Zaprešić), Boško Vukušić (Zagreb), Tvrtko Jureša (Zagreb)

Sportnet • srijeda, 27.10.2010.

Da se momčad Slaven Belupa nalazi u svojevrsnoj krizi jasno je već neko vrijeme, no nakon domaćeg prvenstvenog poraza u prošlom kolu Farmaceuti u osmini finala Kupa nisu dopustili iznenađenja. Domaću svlačionicu i tribine pogocima su razveselili Davor Bagarić i Matija Poredski...

Marko Lepinjica
66'
6
Mario Majstorović
84'

Dragan Meić

Bila je to sigurna pobjeda domaćih nogometaša, a prednost nad drugoligašem stečena je već u četvrtoj minuti. Akcija za pogodak krenula je od Bagarića, koji ju je nakon dodavanja Poredskog i Vojnovića i pretvorio u pogodak.

300-tinjak gledatelja moglo je odahnuti, njihovi su ljubimci rano stigli do vodstva, a i u idućim su minutama izgledali kao momčad koja želi postići što više pogodaka.

No realizacija je ove sezone slaba točka koprivničkog sastava, pa je tako u prvom poluvremenu tri vrlo dobre prilike propustio, u povećanje vodstva, pretvoriti Poredski. Spomenute propuštene prilike nisu ga obeshrabrile, a svoj je trenutak dočekao u 56. minuti. Pogodak je stigao nakon ubačaja Poljaka iz kuta.

Do kraja susreta momčad Mile Petkovića niski promašaja dodala je i one Delića i Vojnovića, dok se na drugoj strani, u jednoj izglednoj situaciji, nije proslavio Prlić.

Ovom su pobjedom Farmaceuti stigli do mjesta u četvrtfinalu Kupa, ali i prekinuli seriju od tri utakmice bez pobjede.

• Obrisan korisnik27.10.2010. u 21:58
    jel su imali ovi moji suhopoljci ikakve šanse na tekmi? bar ijednu koja se može spomenit??? bolje da se takav tekst neobjavi nego ovak površno sastavi
  • staropramen27.10.2010. u 19:52
    Do kraja susreta momčad Mile Petkovića NISKI promašaja dodala je i one Delića i Vojnovića, dok se na drugoj strani, u jednoj izglednoj situaciji, nije proslavio Prlić. wtf?... daj se normalno izražavajte.. nije ovo književnost