Prekrasan pogodak Ermina Zeca

Borna Rupnik • subota, 06.11.2010.

Ermin Zec ne prestaje zabijati u turskom prvenstvu. Novi je pogodak zabio Kayserisporu, i to vrlo lijep...

Genclerbirligi je u 11. kolu turske prve lige gostovao kod vrlo dobrog Kayserispora, a u strijelce se ponovno upisao donedavni napadač Šibenika Ermin Zec.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine zatresao je mrežu najboljeg domaćina lige u 34. minuti sjajnim udarcem izvan kaznenog prostora.

Međutim, Genclerbirligiju to nije bilo dovoljno za sva tri boda. Eren je poravnao na konačnih 1:1 u 71. minuti dvoboja, a dvije minute poslije Zec je napustio teren i prepustio svoje mjesto Erdemu.

Ante Kulušić odigrao je cijeli susret za Genclerbirligi, koji s 12 bodova na kontu trenutačno zauzima 12. mjesto na tablici. Kayserispor je drugi, iza Bursaspora koji ima isti broj bodova, ali i utakmicu manje.