Antonija Pavlić • srijeda, 17.11.2010.

Protivnici hrvatske nogometne reprezentacije u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo izgubili su u prijateljskom ogledavanju snaga s Kinom (1:0). Crna Gora je pak s 2:0 bila bolja od Azerbajdžana, a u 74. minuti u strijelce momčadi Zlatka Kranjčara upisao se i Fatos Beqiraj...

Hrvatski izbornik na klupi nacionalne selekcije Crne Gore Zlatko Kranjčar u trijumfalnom je stilu okončao reprezentativnu kalendarsku godinu, nakon što je kroz kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2012. u skupini s Engleskom, Švicarskom, Bugarskom i Walesom u četiri utakmice sakupio senzacionalnih deset bodova i trenutačno čvrsto drži prvu poziciju.

Cicini su izabranici u Podgorici s 2:0 svladali Azerbajdžan, a u 74. minuti konačni rezultat udarcem glavom postavio je Dinamov napadač Fatos Beqiraj. Prvi gol bio je djelo Pejovića.

Naši pak protivnici u skupini F kvalifikacija za Europsko prvenstvo Latvijci u posljednjim su trenucima izgubili od Kine u prijateljskom dvoboju odigranom na Dalekom istoku. U 90. minuti mrežu Latvije proparao je Y. Xu

• Obrisan korisnik17.11.2010. u 23:59
    takav igrač treba dinamu....mrcina od 1,90m......treba još neki fajter u vezi al da je fizički jači od chaga, callela i ademija, vidlo se u prvoj tekmi s brugge-om da su u duelima banana kad se neko oštrije postavi...
  • Yurraz17.11.2010. u 20:59
    Bravo Fatos! Stvarno ce covjek bit pravo pojacanje, kad dobije jos samopouzdanja u klubu i skupi desetak utakmica u kontinuitetu pokazat će klasu
    Yurraz
  • Obrisan korisnik17.11.2010. u 19:35
    evo ovo kaj je bećiraj zabil to isto je mandžukić fulal
  • Obrisan korisnik17.11.2010. u 17:11
    fatos beciraj.zabija golove.
  • Obrisan korisnik17.11.2010. u 16:45
    svaka čast,svaki dan mi se sve više sviđa....a mora se reči da je Pejović zabio "jeben" gol ;)))