Don Quijote kroz lutriju sedmeraca

Sportnet • srijeda, 22.12.2010.

U prva četiri dvoboja osmine finala Kutije nije bilo prevelikih iznenađenja, bilježimo tek ispadanje Bubanj niskogradnje...

Ludnica je uz puno muke došla do četvrtine finala Kutije šibica, svladavši odličnu ekipu Optoplasta tek nakon sedmeraca. Regularan dio susreta završio je 2:2, nakon čega se pristupilo izvođenju sedmeraca. Precizni su za Ludnicu bili Martan i Nikola Pokrivač, dok su Optoplastu presudili promašaji Beja i Barišića.

Četvrtfinala se nakon vrlo teškog dvoboja dokopao i Don Quijote, sastavljen većinom od igrača Nacionala. MNK Cvjetno Poliklinika Milojević pokazao je zube favoriziranom Don Quijoteu, nakon 40 minuta bilo je 0:0. Korab Morina, Grcić i Capar zabili su sedmerce za Don Quijote, dok je promašaj Ivana Čunčića značio kraj nastupa za Cvjetno.

Duga Studio Montegradnja nije dovela u pitanje prolaz Mal - Gal građevinarstva. Već u prvoj minuti poveo je Mal - Gal, a na poluvrijeme se otišlo s 2:0. Opterećeni isključenjima i akumuliranim prekršajima, igrači Duga Studio Montegradnje tek su uspjeli smanjiti rezultat na 3:1, a pogocima iz deveterca i s igračem više Mal - Gal potvrđuje uvjerljiv prolaz u četvrtfinale.

Bubanj Niskogradnja neočekivano se oprostila od Kutije u dvoboju sa Studio Valoreom. Bolju igru nisu uspjeli pretočiti u pogotke, Valore je to znao kazniti, pogocima Goluba i Ivana Ilečića u drugom poluvremenu došli su do pobjede i prolaska u idući krug natjecanja.