Aganovićev gol u remiju

Ivana Strahija • četvrtak, 10.02.2011.

Varaždinci su u Antalyji odigrali svoju posljednju utakmicu, a u ovom trenutku već se polako pripremaju za povratak u Hrvatsku. Od tople Turske opraštaju se remijem od 1:1 protiv bjeloruskog Dinama iz Bresta.

Kad je trener Varaždina Samir Toplak nedavno izrazio svoje veliko zadovoljstvo Adnanom Aganovićem, koji se odlično oporavio od ozljede u zadobivene u prvom dijelu sezone, to nisu bile samo prazne riječi. 23-godišnji veznjak mu je danas zahvalio na najbolji način, pogodivši u 20. minuti za vodstvo Varaždina u susretu protiv Dinama iz Bresta.

"Igra je bila znatno bolja od rezultata, kod 1:0 smo mogli još barem dva puta tresti mrežu Dinama. No, primili smo nepotreban pogodak, nakon kojeg je u nastavku mogla i jedna i druga momčad do pobjede. Stvoreno je mnoštvo prilika", kazao je nakon utakmice Toplak, nezadovoljan pogotkom kojeg su Varaždinci primili u 41. minuti susreta.

Protiv Dinama su igrali: Krklec (od 46. Dreven), Tkalčić, D.Škvorc, Sušac, Šimek (od 46. Kaniški), Šafarić, Brlečić (od 76. Posavec), F.Škvorc, Glavina (od 46. Glavica), Aganović (od 76. Hojski) i Vugrinec (od 71. Dudić).

Svi oni zajedno u petak će avionom put Varaždina, a povratak nogometaša očekuje se u poslijepodnevnim satima.

Prema planu, iduća pripremna utakmica Varaždinaca je protiv Gorice 19. veljače, a zadnju igraju protiv Zeline 22. veljače. U prvom prvenstvenom kolu, 26. veljače, Varaždinci će igrati protiv Rijeke.