Perišić postigao 13. prvenstveni gol

Borna Rupnik • nedjelja, 20.02.2011.

Ivan Perišić novim je pogotkom potvrdio svoju dobru formu i još jednom opravdao nedavni poziv izbornika Slavena Bilića. Njegov je Club Brugge pritom uzeo tri boda...

Belgijsko je prvenstvo stiglo do 27. kola, a Club Brugge je na svom terenu nadjačao momčad Lokerena rezultatom 2:1.

Igrala se 28. minuta kada je naš nogometaš Ivan Perišić po 13. put ove sezone zatresao mrežu svojih suparnika u belgijskoj ligi i doveo svoju momčad u vodstvo. Prednost Club Bruggea udvostručio je Akpala početkom nastavka, a Finnbogason je desetak minuta prije kraja smanjio na 2:1.

No, gosti nisu smogli snage poravnati te su tri boda ostala u Bruggeu. Perišić je na terenu proveo svih 90 minuta.

Club Brugge je trenutačno na četvrtom mjestu s 48 bodova, a Genk je pobjedom nad Mechelenom 1:0 nastavio "puhati za vrat" vodećem Anderlechtu, koji ima utakmicu manje.