Drago Gabrić dvostruki strijelac

Mihaela Bradovski • nedjelja, 06.03.2011.

24. kolo turskog prvenstva nogometaši Ankaragücüa arhivirali su 2:0 pobjedom. Oba pogotka na gostovanju kod Konyaspora postigao je Drago Gabrić...

Hrvatski je veznjak odigrao sjajnu utakmicu, a posebno je raspoložen bio u prvome dijelu u kojem je postigao oba pogotka svog sastava. Hladan tuš domaćima priredio je već u drugoj minuti, a za, pokazalo se kasnije, konačnih 2:0 poentirao je nakon pola sata igre.

Pogodak iz 31. minute treći mu je prvenstveni postignut ove sezone. Od dolaska na posudbu Gabrić je upisao 14 nastupa za sadašnju momčad, dok je u dresu Trabzonspor u 25 utakmica postigao jedan pogodak više.

Posljednju pobjedu na gostovanju Ankaragücü je upisao u listopadu prošle godine. Slavilo se tada 4:2 protiv Galatasaraya.