Borna Rupnik • nedjelja, 06.03.2011.

Hrvatski reprezentativac i bivši igrač splitskog Hajduka, Ivan Strinić, postigao je svoj prvi pogodak u dresu ukrajinskog Dnipra. I to vrlo lijep...

U 20. kolu ukrajinskog prvenstva susreli su se Dnipro i Tavria, a naposljetku su obje momčadi uzele po jedan bod. Utakmica je završila neriješeno, 2:2.

Gosti su poveli u 33. minuti zahvaljujući Platonu, a mreže su potom mirovale sve do same završnice. Domaće je navijače u Dnipropetrovsku prvi obradovao Seleznov u 78. minuti, kada je poravnao na 1:1.

Samo tri minute poslije jedna je lopta stigla do našeg Ivana Strinića, koji je Dnipro pojačao ove zime došavši iz splitskog Hajduka, i upisao svoj prvijenac za novi klub. Iz daljine je pogodio same rašlje Tavrije, a igrao je svih 90 minuta.

Međutim, Feščuk se golom za 2:2 u 86. minuti pobrinuo da Strinićev gol ipak ne bude pobjedonosni. Na tablici je Dnipro četvrti, a Tavria, nova momčad naših Matije Špičića i Ivana Grafa, drži devetu poziciju. I dok je Graf pronašao svoje mjesto na klupi bivši veznjak Pjesnika još čeka radnu dozvolu.

Ukrajinsko prvenstvo, 20. kolo:
Dnipro - Tavria 2:2

• Obrisan korisnik08.03.2011. u 01:10
    ma prekrasan pogodak .....
  • Obrisan korisnik07.03.2011. u 11:53
    koja golčina, svaka čast, od njega očekujem da bude standardan u repki, liga je sigurno jača od hrvatske i napredovat će tamo uz Ramosa
  • Obrisan korisnik06.03.2011. u 20:29
    Feneomenalan gol, baš ono šta mu je tribalo u debiju. Sad ce dobit i malo kredita kod trenera, samo triba nastavit radit (ne se zajeba*at ka u Hajduku) i može puno bolje od Dnipra. Uvik sam govoria da je on najbolji hrvatski livi bek, još od Jarnija, sad se u jačoj ligi mora potvrdit...
  • Obrisan korisnik06.03.2011. u 19:40