Boško Balaban ušao i zabio u golijadi

Borna Rupnik • ponedjeljak, 14.03.2011.

Boško Balaban još je jednom zatresao mrežu u grčkoj ligi. U golovima bogatom remiju Panioniosa i Larisse za to su mu trebale samo četiri minute na terenu...

Panionios je u 26. kolu grčkog prvenstva odigrao protiv Larisse 3:3, a svoj je obol konačnom rezultatu dao i hrvatski napadač Boško Balaban, i to nakon ulaska s klupe.

Njegova je momčad u prvom poluvremenu povela 2:0 zahvaljujući Galitsiosu i Mitroglou, a smanjio je Ntambizas nakon sat vremena igre.

U 73. minuti na teren je istrčao i Balaban, kao zamjena za Kumordzija, i samo četiri minute poslije postigao je gol iz slobodnog udarca za povećanje vodstva Panioniosa na 3:1. Ubrzo je zaradio i žuti karton, a Larissa je pogocima u 83. i 85. minuti ipak uzela bod. Strijelci su bili Metin s 11 metara i opet Ntambizas.

Na tablici vodi Olympiakos s deset bodova prednosti nad Panathinaikosom, a Panionios je na 12. mjestu, s 30 osvojenih bodova.