Prijateljski remi Zagreba i Intera

Mihaela Bradovski • utorak, 15.03.2011.

Deset dana nakon prvenstvenog dvoboja nogometaši Zagreba i Intera odigrali su i prijateljski susret. Ovoga puta pobjednika nije bilo, utakmica je završila rezultatom 1:1...

Za razliku od susreta 20. kola u kojem je momčad Pjesnika slavila u Zaprešiću zahvaljujući dvama pogocima Josipa Jurendića, u ponedjeljak je u Zagrebellu prijateljski susret završio bez pobjednika.

Luka Pavlović i Ilija Lončarević priliku su dali igračima koji su proteklog tjedna ostali bez prilike za nastup ili su ušli kao zamjene. Oba pogotka pala su u prvih pola sata igre.

Put do mreže gostujućeg vratara u 16. je minuti pronašao Abdurahimi, veznjak bijelih u čijim je prvenstvenim izdanjima ovoga proljeća ostalo dosta prostora. Konačni rezultat u 30. je minuti postavio Tomislav Bosec.