Repeša: "Treća četvrtina za primjer"

Ante Zovko • četvrtak, 24.03.2011.

Jasmin Repeša puno je "pametniji" nakon prve utakmice četvrtfinala Eurokupa protiv Göppingena jer je vidio što dobro prolazi kod Nijemaca.

Benetton, momčad Jasmina Repeše, iz prve je utakmice četvrtfinala Eurokupa izašla s nesvakidašnjim košarkaškim rezultatom - 66:66.

Bivši hrvatski izbornik na domaćem će parketu protiv Göppingena tražiti put prema domaćem završnom turniru, u Trevisu.

Repeša je bacio pogled na prvi ogled: "Bilo je jako neugodno, kako smo i očekivali. Kako Göppingen rotira desetak igrača, malo su nas iznenadili u prvom poluvremenu", priznao je rekavši da Benetton nije navikao igrati protiv takvih momčadi.

"Kasnije smo izgledali bolje, onako kako i trebamo izgledati. Treća nam četvrtina treba biti primjer kako treba igrati", optimistično je podvukao hrvatski stručnjak.

Osim našeg trenera, u Benettonu je i Hrvoje Perić koji je u prvoj utakmici sudjelovao 20 minuta te upisao šest poena, četiri skoka i jednu asistenciju.